Peko Yapı ŞİRKET PROFİLİ

Modern mimari yapıları alüminyum ve cam kombinasyonu ile çözüme ulaştırma faaliyetinde bulunan PEKO YAPI SAN ve TİC.LTD.ŞTİ    .2004 yılında Bursa'da mimar ve mühendis iki girişimcinin ortaklığı ile kurulmuştur.

Deneyimli yöneticilerine ilave olarak bünyesinde oluşturulan, konusunda uzman mimar,mühendis ve teknik kadrosu ile alüminyum cephe ve doğrama sektöründe bir çok projenin uygulamasını gerçekleştirmiştir.

Aradan geçen zaman diliminde oluşturulan müşteri memnuniyeti firmamızı çağdaş kaliteli çözümler üretebilmeye yöneltmiştir.Bu çerçevede 2012 yılı sonunda  kendi üretim tesislerine taşınarak üretim kalitesini ve verimliliğini artırmak amacıyla modern makina parkı ile üretimine devam etmektedir.

Değişime inanan değişerek başarıya ulaşan PEKO YAPI SAN ve TİC.LTD.ŞTİ. 2016 yılı itibari ile sektörün lider kuruluşları olan çözüm ortaklarımızın ürünlerini kullanarak başta Bursa ve ilçeleri olmak üzere  Türkiye genelinde hazır alüminyum kapı ve pencere imalatı,Giydirme cephe imalatı ve Kompozit panel imalatı yaparak fabrika teslim hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite ayrıntılarda gizlidir.

Bayisi Olduğumuz Firmalar

naturalbond rescara